آرشیو

در نشست شورای روسای اتاق‌های سراسر کشور در ارومیه مطرح شد: 85 درصد نظرات بخش خصوصی، در لایحه مالیات بر ارزش افزوده لحاظ شده است

(21)

روسای اتاق های بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سراسر کشور در نشست امروز خود در ارومیه، به بررسی وضعیت لایحه قانون مالیات بر ارزش افزوده و همچنین چگونگی حضور ایران در منطقه اوراسیا پرداختند.

جمعه 19 مهر 1398

کارگاه دو روزه آشنایی با تجارت عراق در اتاق تبریز برگزار شد.

(25)

با توجه به بازارهای بکر وفضای مناسب برای ورود به بازارعراق برای واحدهای تولیدی وصنعتی استان واحد آموزش اتاق بازرگانی تبریز کارگاه دوروزه آشنایی با تجارت عراق با تدریس مهدی نجات نیا رایزن پیشین بازرگانی سفارت جمهوری اسلامی ایران درعراق رابرای فعالان اقتصادی استان برگزار نمود.

پنجشنبه 18 مهر 1398

فراخوان تشکیل انجمن جوانان کارآفرین استان آذربایجان شرقی

(58)

به منظور فراهم آوردن زمینه همکاری ،هم اندیشی،وکارهای سازمان یافته در میان کارآفرینان جوان استان و ایجاد فضای مساعد کار آفرینی برای جوانان ،شبکه سازی کسب وکارها و انجام کارهای مشترک، آموزش مدیریت وکار آفرینی و انجام مسئولیت های اجتماعی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی تبریز در نظر دارد بر اساس مصوبه مورخ 1397/07/01 هئیت رئیسه محترم اتاق ایران در خصوص ایجاد انجمن جوانان کار آفرین در سطوح استانی و ملی و پیرو موافقت اصولی شماره 7911/43/ص مورخ 1398/07/06 را بر اساس مفاد اساسنامه مدون ، انجمن جوانان کارآفرین استان آذربایجان شرقی را تشکیل دهد.

چهارشنبه 17 مهر 1398

حضور سفیر کره جنوبی در اتاق تبریز

(69)

ریو جئوینگ هیون سفیر جمهوری کره در ایران با دکتر یونس ژائله رئیس اتاق تبریز، امین زاده رئیس سازمان صمت، ابراهیمی نایب رئیس اتاق تبریز و اعضاء هیات نمایندگان تبریز، کارشناسان مرکز خدمات سرمایه گذاری، مسئول دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در استان؛ در محل اتاق تبریز دیدار و در خصوص گسترش همکاری های همه جانبه در شرایط سخت اقتصادی گفتگو نمود.

سه شنبه 16 مهر 1398

دیدار روسای اتاقهای بازرگانی کشور با معاون اول رئیس جمهور

(37)

روسای اتاق‌های سراسر کشور روز شنبه 13 مهرماه 1398 با معاون اول رئیس جمهور دیدار کردند. وزیر اقتصاد، وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزیر جهاد کشاورزی و رئیس کل بانک مرکزی نیز در این نشست حضور داشتند.

يکشنبه 14 مهر 1398

کارگاه آموزشی آشنایی با تجارت روسیه

(82)

پیرو امضاء موافقت نامه تجارت ترجیحی با اتحادیه اقتصادی اوراسیا و ایجاد فضای مناسب صادراتی با کشور های عضو این اتحادیه و بنا به ضرورت و بهره مندی از ظرفیت های ایجاد شده برای بنگاه های اقتصادی و واحدهای تولیدی و صنعتی استان، واحد آموزش اتاق تبریز کارگاه آموزشی آشنایی با تجارت روسیه را با حضور دکتر مجتبی موسویان، مدیر کل تحول، نوسازی و فن آوری اطلاعات سازمان توسعه تجارت ایران در محل اتاق تبریز برگزار نمود.

چهارشنبه 10 مهر 1398

ارتقاء جایگاه میزهای تجاری با هدف توسعه صادرات استان

(34)

میز آذربایجان با هدف ارتقاء و توسعه صادرات غیر نفتی و افزایش مراودات تجاری با جمهوری آذربایجان ، با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، رئیس اتاق تبریز و فعالان اقتصادی استان با دستور جلسه: برنامه ریزی برای پذیرش هیات اقتصادی از جمهوری آذربایجان به سرپرستی وزیر اقتصاد آن کشور، برنامه ریزی برای اعزام هیات اقتصادی استان به ریاست استاندار آذربایجان شرقی به جمهوری آذربایجان، ارائه توضیحات لازم در خصوص برگزاری نمایشگاه اقتصادی استان در این کشور ، تصمیم گیری در خصوص ارتقاء جایگاه میزهای تجاری در راستای توسعه صادرات و ارائه پیشنهادات لازم در مورد افزایش بهره وری جلسات کار گروه توسعه صادرات غیر نفتی استان تشکیل شد.

چهارشنبه 10 مهر 1398

سال زراعی و صادراتی پرباری برای پسته ایران پیش‌بینی می‌شود

(9)

پس از آنکه به دلایل اقلیمی در سال گذشته با کاهش میزان تولید و به تبع آن با کاهش صادرات این محصول استراتژیک مواجه شدیم، در سال جاری با تولید مناسب پسته به بیش از 200 هزار تن، سال پر رونقی را برای صادرات این محصول و فعالان صادراتی ذیربط پیش بینی می کنیم.

چهارشنبه 10 مهر 1398

حضور سفیر جمهوری آذربایجان در اتاق تبریز

(44)

بنیاد حسین اف سفیر جمهوری آذربایجان در ایران با دکتر یونس ژائله رئیس اتاق تبریز و اعضای هیات نمایندگان اتاق تبریز دیدار نمود.

سه شنبه 9 مهر 1398

فدراسیون روسیه

(32)

.

سه شنبه 9 مهر 1398