شعار سال هدر

تاریخ : چهارشنبه 4 مرداد 1396
کد 55

رییس اتحادیه صادرکنندگان کفش صنعتی استان آذربایجان:

«کفش ملی» عهده دار مدیریت صادرات کفش کشور شود

جعفرصالحی، رییس اتحادیه صادرکنندگان کفش صنعتی آذربایجان شرقی در گفتگوبا روابط عمومی و امور با بین الملل گروه صنعتی ملی، با پر بار توصیف کردن سفر مدیرعامل گروه صنعتی ملی و هیات همراه به شهر تبریز گفت: خوشبختانه...
جعفرصالحی، رییس اتحادیه صادرکنندگان کفش صنعتی آذربایجان شرقی در گفتگوبا روابط عمومی و امور با  بین الملل گروه صنعتی ملی، با پر بار توصیف کردن سفر مدیرعامل گروه صنعتی ملی و هیات همراه به شهر تبریز گفت: خوشبختانه مهندس شالباف ایده های بزرگی برای کفش ملی دارند و در راه تحقق آرمان هایشان تنگ نظرهم نیستند، اهداف والای ایشان با تیم خوبی که همراه گروه صنعتی ملی هستند می تواند کفش ملی را دوباره به روزهای شکوفایی خود بازگرداند.
وی در ادامه گفت: همین که می شنویم مدیرعامل یک گروه صنعتی خود را در کنار دیگر اعضای گروه قرار می دهد و اعلام می کند که من هم مانند بقیه تنها یک رای در کمیته قیمت گذاری و انتخاب کالا دارم، بسیار با ارزش است.

کفش ملی بهترین نشان تجاری برای توسعه صادرات کفش ایران است
رییس اتحادیه صادرکنندگان کفش صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به جلسه ای که در اتاق بازرگانی تبریز با مدیرعامل گروه صنعتی ملی داشته است، اظهار داشت: با توجه به اینکه مشتریان کفش به دنبال برندها هستند لذا چنانچه تولید کننده داخلی برای عرضه محصولات خود تحت لوای کفش ملی قرار گیرد مسیر صادرات کفش ایرانی کوتاه تر خواهد شد، چرا که این برند با توجه به پیشینه و خوشنامی اش بهترین نام تجاری برای توسعه صادرات کفش ایران است.
وی در این باره توضیح داد: درخواست ما از مهندس شالباف این بود که کفش ملی مدیریت صادرات کفش را برعهده گیرد و تولید کننده محصول با کیفیت ایرانی بتواند با استفاده از اعتباری که این نشان تجاری در جهان و به ویژه در کشورهای حوزه CIS دارد محصول خود را در عرصه بین المللی عرضه کند.
صالحی همچنین تاکید کرد: نیازمند جلسات متعددی با گروه صنعتی ملی هستیم تا  بسته های پیشنهادی خود را ارایه کنیم و بتوانیم این طرح را به شکل کارشناسی به مرحله اجرا برسانیم، ضمن اینکه با تجربه همکاری بازرگانی که اتحادیه صادرکنندگان کفش صنعتی آذربایجان شرقی با کشورهای همسایه دارد حاضر هستیم در کنار مهندس شالباف و تیم همراه ایشان به هر کجای دنیا که لازم باشد رفته و یا مشتریان را به اینجا دعوت کنیم تا در تحقق این پروژه مهم سهمی داشته باشیم.
مدیریت صادرات توسط کفش ملی خواسته بسیاری از تامین کنندگان است
عضو شورای مشترک بازرگانی ایران و ترکیه گفت: هر کسی که کوچکترین حضوری در تجارت دارد می داند که دنیای امروز با برند شناخته می شود؛ با توجه به ظرفیت های بسیار بالایی که کفش ملی در حوزه بازاریابی دارد و با توجه به اینکه حدود شصت درصد کفش صنعتی ایران در آذربایجان شرقی تولید می شود، می توانم به جرات بگویم که این موضوع خواسته و آرزوی بسیاری از تامین کنندگان کفش نیز هست.صالحی در این باره توضیح داد: کفش ملی به راحتی می تواند با سفارت خانه ها، بانک های عامل و صندوق ضمانت صادرات وارد مذاکره شود و این بهترین مسیر صادرات برای تولید کننده ایرانی خواهد بود.
هیچ برندی به اندازه کفش ملی پتانسیل جذب مشتری ندارد
وی با اشاره به اینکه هیچ نشان تجاری در ایران به اندازه کفش ملی پتانسیل جذب مشتری در بازار خارجی کفش را ندارد، گفت: شک نداشته باشید که راه اندازی سیستم مدیریت صادارت کشور در گروه صنعتی ملی اتفاق بزرگی خواهد بود که هم به نفع کفش ملی هم به نفع تولید کنندگان داخلی است .