تاریخ : چهارشنبه 10 خرداد 1396
کد 40

هیات اقتصادی نیوزلند در اتاق تبریز

هیاتی اقتصادی از کشور نیوزلند به منظور گسترش روابط اقتصادی و تجاری در محل اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تبریز با فعالان اقتصادی و تولید در حوزه نساجی و بافت قالی دیدار و درخصوص گسترش همکاری های دو جانبه به بحث گفتگو پرداختند.
به گزارش روابط عمومی اتاق تبریز صمد حسن زاده رئیس اتاق تبریز با اشاره به این نکته که آذربایجان و تبریز یکی از قطب های صنعتی ایران است خاطر نشان کرد : تبریز به عنوان پایتخت فرش دستبافت از طرف سازمان های بین المللی انتخاب شده است و همین فرصت مناسبی برای همکاری های دوجانبه است تا با مصالح و پشم درجه یک نیوزلند و هنرمندیی صنعتگران فرش ایران  بتوانیم به نیاز فرهنگی کثیری از مردم جهان که به این هنر صنعت علاقمند هستند به بهترین نحوه ممکن پاسخ دهیم . وی با اشاره به مشکلات ایجاد شده از قبل تحریم ها  به کشورمان گفت: به منظور  به روز کردن تکنولوژی صنعتی کشور علاقمند همکاری با کشور نیوزلند هستیم.
رئیس اتاق تبریز با تاکید بر حمایت و تضمین دولت از سرمایه گذاران خارجی در کشور خواستار گسترش همکاری های دو جانبه در همه زمینه ها بخصوص صنعت نساجی شد.
شابلد رئیس هیات اقتصادی نیوزلند و مدیر عامل شرکت وولز آو نیوزلند با ابراز خرسندی از حضوردر اتاق تبریز و قدرانی از استقبال گرم فعالان اقتصادی اتاق تبریز  علاقمندی کشورش برای گسترش همکاری های دوجانبه را اعلام نمود و افزود: بعد از رفع تحریم ها بر علیه ایران فرصت مناسبی پیش آمده تا به صورت مستقیم و بدون واسطه با شما همکاری داشته باشیم تا بتوانیم با همکاری و مشارکت دوجانبه به اهداف مورد نظر نایل شویم .
مدیر عامل شرکت وولز آو نیوزلند با اشاره به سیستم جدید پشم شوی «با بخار داغ» خاطر نشان کرد: این سیتم کمک می کند که پشم با بهترین کیفیت ممکن در صنعت  نساجی و بافت قالی مورد استفاده قرا گیرد .
در این نشست فعالان اقتصادی در حوزه نساجی حمایت های همه جانبه دولت از این صنعت به منظور حضور دربازارهای جهانی را خواستار شدند.

 
آلبوم تصاویرهیات اقتصادی نیوزلند در اتاق تبریز

2
2
1
1