تاریخ : يکشنبه 21 اسفند 1401
کد 3786

در دیدار اعضای جدید هیات نمایندگان اتاق تبریز با استاندار مطرح شد؛

پیشرفت استان در گرو وجود یک بخش خصوصی قوی است

استاندار آذربایجان شرقی، پیشرفت استان را در گرو فعالیت بخش خصوصی قوی دانست.
به گزارش روابط عمومی اتاق تبریز، عابدین خرّم  در دیدار با اعضای جدید هیات نمایندگان اتاق تبریز در محل این اتاق با تبریک به منتخبان گفت: همگی شما جزو برندهای استان بوده و به وجود تک به تک شما افتخار می کنیم.

وی ادامه داد: شهر تبریز برای توسعه و پیشرفت نیاز به اتاق بازرگانی برجسته و پیشرو دارد و عملکرد مناسب این اتاق موجب افتخار برای آذربایجان شرقی است.

خرّم با بیان اینکه تحقق ایران قوی بدون بخش خصوصی قوی ممکن نیست، گفت: دولت وظیفه حمایت و تسهیل گری را بر عهده داشته و همواره این تاکید را به تیم اقتصادی دولت در استان داشته ایم که به بخش خصوصی کمک کرده و یاری‌گر این بخش باشند.

استاندار آذربایجان شرقی، اتاق بازرگانی را قرارگاه اقتصادی استان دانسته و گفت: قطعا اعضای جدید هیات نمایندگان اتاق تبریز می توانند با یک‌پارچگی و وحدت لازم، استان را در مسیر توسعه قرار دهند.

یونس ژائله نیز در این نشست با بیان اینکه کار کارشناسی در اتاق تبریز را سرلوحه کار خود قرار خواهیم داد، گفت: قطعا مشاور صدّیقی برای قوای سه گانه بوده و تلاش لازم را نسبت به تولید ثروت برای استان خواهیم داشت.

رییس اتاق تبریز ادامه داد: فعالان بخش خصوصی استان حتی در سخت ترین شرایط بیماری کرونا نیز تلاش لازم را برای حفظ نیروی کار خود کرده و بالاترین میزان کمک های خیرخواهانه را داشته اند.

وی با اشاره به اینکه سعی خود را برای تبدیل آذربایجان شرقی به پایتخت اقتصادی کشور خواهیم داشت، گفت: اعضای جدید هیات نمایندگان اتاق تبریز تلاش خود را برای بهبود اقتصاد استان به کار خواهند بست.

در این نشست جمعی دیگر از اعضای جدید هیات نمایندگان اتاق تبریز به بیان دیدگاه های خود پیرامون برنامه های آتی این اتاق پرداختند.