شعار سال هدر

تاریخ : شنبه 14 فروردين 1400
کد 2377

دیدار نوروزی هیات رییسه و هیات نمایندگان اتاق تبریز با رییس کل دادگستری استان

جمعی از اعضای هیات رییسه، هیات نمایندگان و دبیر کل اتاق تبریز برای دیدار نوروزی، در دفتر کار رییس کل دادگستری استان حاضر شدند.
به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی تبریز،  جمعی از اعضای هیات رییسه، هیات نمایندگان و دبیرکل اتاق تبریز به منظور تبریک فرا رسیدن عید نوروز و سال جدید با حضور در دفتر کار موسی خلیل الهی، رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی با وی دیدار کردند.

رییس اتاق بازرگانی تبریز در این دیدار با قدردانی از همکاری صمیمانه رییس کل دادگستری استان در جهت پیشبرد اهداف شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان و همچنین رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان گفت: امیدواریم در سال جدید نیز شاهد افزایش این نوع همکاری ها باشیم.

یونس ژائله با اشاره به شرایط سخت برای صاحبان صنایع در سال ۹۹ گفت: با وجود تمامی این مسائل و مشکلات، واحدهای صنعتی و تولیدی استان نه تنها تعدیل نیرو نکرده بلکه کار خود را رونق نیز بخشیده اند.

لزوم مانع زدایی از مسیر فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی

وی ادامه داد: امیدواریم در سال جدید دست در دست یکدیگر جلو رفته تا به کمک یکدیگر مشکلات بخش تولید را حل و فصل کنیم که البته خوشبختانه در این راستا فرهنگ تعامل مناسبی در استان وجود دارد و تنش خاصی مابین بخش های مختلف دیده نمی شود.

رییس اتاق بازرگانی تبریز با اشاره به لزوم مانع زدایی از مسیر فعالیت واحدهای تولیدی و صنعتی گفت: متاسفانه گاه به جای کمک به واحدهای تولیدی، عرصه برای این افراد تنگ تر می شود.

وی با تاکید بر لزوم همکاری بیشتر بانک های استان با بخش خصوصی گفت: متاسفانه میزان حمایت و تسهیلات اختصاصی بانک ها به بخش تولید و صنعت بسیار پایین بوده و باید در این زمینه تدبیر مناسبی صورت گیرد.

بانک های آذربایجان شرقی باید منابع خود را در استان هزینه کنند

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با قدردانی از تمامی تلاش های فعالان حوزه صنعت و تولید و کارآفرینان استان گفت: در وضعیت کنونی کشور، اشتغالزایی یکی از مهم ترین دغدغه ها و موضوعات مورد توجه جامعه است که در این راستا از تمامی کارآفرینان استان قدردانی می کنیم.

موسی خلیل الهی با اشاره ای به لزوم همکاری بیشتر بانک های استان با بخش تولید گفت: برای حل این مشکل، آماده برگزاری جلسات اختصاصی مابین بانک ها و فعالان بخش تولید و صنعت هستیم. اینکه بانک ها، منابع خود را از استان جذب کرده اما آن را در منطقه ای دیگر هزینه کنند، درست نیست.