تاریخ : دوشنبه 4 اسفند 1399
کد 2284

آخرین مهلت ثبت‌نام ۷ اسفند ۹۹

مجمع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت و انتخاب هیئت‌مدیره

همان‌گونه که اطلاع دارید مجمع شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت و انتخاب هیئت‌مدیره شرکت‌های مذکور، از بین افرادی که مطابق دستورالعمل تأیید صلاحیت حرفه‌ای مدیران نهادهای مالی مصوب شورای عالی بورس و اوراق بهادار واجد شرایط می‌باشند،‌ طی روزهای آتی برگزار خواهد شد.
به لحاظ حفظ و صیانت از حقوق تمامی سهام‌داران و نقشی که این شرکت‌ها می‌توانند در توسعه استان داشته باشند ترکیب اعضای هیئت مدیره آن دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد. لذا خواهشمند است نسبت به اطلاع‌رسانی به افراد توانمند در زمینه اقتصادی و مالی، علاقه‌مند به ثبت‌نام در انتخابات هیئت‌مدیره شرکت سرمایه‌گذاری استان آذربایجان‌شرقی از طریق سامانه تبادل اطلاعات نهادهای مالی به نشانی https://setan.seo.ir  اقدام لازم به عمل آید.

بدیهی است داشتن حداقل ۵هزار سهم از سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری استان (تا روز برگزاری مجمع) و سایر شرایط عمومی و تخصصی حداقلی (داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته‌های مرتبط و نیمه‌مرتبط، داشتن حداقل سابقه فعالیت تجربی بین ۵ تا ۱۰ سال در امور شرکت‌داری و اجرایی)،‌ رعایت ضوابط کارمندان دولت (عدم تصدی سمت هم‌زمان) برای افراد متقاضی الزامی است.