آرشیو

نشست اتاق های شمالغرب در زنجان

(3)

سومین نشست اعضاء هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی استان های شمالغرب کشور در زنجان برگزار شد.

پنجشنبه 21 تير 1397

نشست قطعه سازان استان با مدیر عامل شرکت خودروسازی سایپا

(7)

کمیسیون صنعت و معدن اتاق تبریز و انجمن ماشین سازان و قطعه سازان تبریز با حضور مدیر عامل گروه خودور سازی سایپا و فرهنگی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با دستور جلسه توسعه همکاری های و تعاملات دو جانبه در محل اتاق تبریز دیدار و گفتگو نمودند.

شنبه 16 تير 1397

نشست خبری هئیت رئیسه اتاق تبریز با اصحاب رسانه

(21)

به منظور پاسخ دهی به سئوالات اصحاب رسانه به عنوان نمایندگان افکار عمومی جامعه، هئیت رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز در نشستی به سوالات اصحاب رسانه در خصوص وضعیت اقتصادی کشور پاسخ دادند.
در این نشست شفافیت در اقدامات مالی دولت به منظور جلوگیری ایجاد رانت های اقتصادی وگسترش فساد در جامعه از یک طرف و انسجام و همدلی، ملت و دولت برای عبور از مسائل و مشکلات اقتصادی حاکم بر جامعه از طرف دیگر توسط پارلمان بخش خصوصی و اصحاب رسانه استان آذربایجان شرقی به عنوان راهکار اساسی، اصلاح وضعیت اقتصادی کشور مطرح شد.

پنجشنبه 7 تير 1397

حضور اعضای انجمن زنان کارآفرین ایران در اتاق تبریز

(32)

به منظور انتقال و اشتراک گذاری تجارب اعضای انجمن زنان کار آفرین ایران با زنان کارآفرین استان اعضای این انجمن به مدت سه روز در تبریز حضور یافته و با کار آفرینان استان دیدار و در خصوص انتقال تجارب گفتگو نمودند.

پنجشنبه 7 تير 1397

برگزاری سمینار بررسی بحران‌ها و تبدیل به فرصت‌های رشد و همکاری‌های توسعه اقتصادی

(18)

به منظور نحوه مواجه و تصمیم گیری فعالان اقتصادی با بحران های اقتصادی و مالی سمینار«بررسی بحران‌ها و تبدیل به فرصت‌های رشد و همکاری‌های توسعه اقتصادی» در محل اتاق تبریز برگزار شد.

پنجشنبه 7 تير 1397

نشست اعضاء خانه معدن استان آذربایجان شرقی در اتاق تبریز

(28)

به منظور بررسی و رفع مشکلات مکتشفین و بهره برداران معادن استان و تشکیل کمیسیون تخصصی شن و ماسه جلسه ای در محل اتاق تبریز با حضور برزگر نایب رئیس اتاق تبریز تشکیل گردید.

چهارشنبه 6 تير 1397

نشست ساماندهی بازار تبریز با حضور مسئولان و فعالان اقتصادی استان

(37)

این نشست به دعوت رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی تبریز به منظور هم افزایی سازمان ها و نهادهای مربوطه در حوزه مدیریت شهری و فرهنگی استان در خصوص ساماندهی منطقه تاریخی تبریز (بازار تبریز) برگزار گردید.

چهارشنبه 6 تير 1397

حضور گروه دوستی پارلمان گرجستان و ایران در اتاق تبریز

(30)

به دعوت دکتر بیگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی به منظور گسترش روابط اقتصادی دو کشور ایران و گرجستان گروه دوستی پارلمان گرجستان و ایران در محل اتاق تبریز حضور یافته و با رئیس ، اعضاء هیات نمایندگان و فعالان اقتصادی استان در بخش صنایع غذایی، تراکتور سازی، سیمان، سنگ و... دیدار و در خصوص گسترش روابط اقتصادی و فرهنگی گفتگو نمودند.

سه شنبه 5 تير 1397

چهل و یکمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان

(31)

چهل و یکمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان ، با دستور استاندار با محوریت بررسی تامین منابع ارزی برای تولید کنندگان استان ، در مورخ 31/3/97 در محل اتاق بازرگانی تبریز برگزار گردید .

پنجشنبه 31 خرداد 1397

بیستمین جلسه کمیسیون کشاورزی اتاق تبریز برگزار شد.

(31)

کمیسیون کشاورزی، صنایع غذایی، آب و منابع طبیعی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اتاق تبریز با دستور جلسات ذیل ؛ بررسی نحوه برگزاری همایش«نقش بازرگانی در توسعه پایدار کشاورزی» ، بررسی موانع و مشکلات بازار های صادراتی محصولات کشاورزی استان تشکیل شد.

پنجشنبه 31 خرداد 1397