آرشیو آرشیوآخرین اخبار

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار در اتاق تبریز

(8)

به دعوت معصومه آقاپور نماینده مردم در مجلس و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، علیرضا جعفری هرندی معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور و عبدالرحیم کردی رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار به منظور معرفی پتانسیلهای این منطقه آزاد در محل اتاق تبریز حضور یافته و در دیدار با فعالان اقتصادی و روسای تشکلهای و انجمن های اقتصادی استان خواستار حضور بیشتر فعالان اقتصادی استان در منطقه آزاد تجاری و صنعتی چابهار در راستای توسعه همکاری های دو جانبه برای ایجاد و گسترش بازارهای جدید در کشورهای همسایه این منطقه آزاد تجاری و صنعتی شدند.

چهارشنبه 23 آبان 1397

رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه: ایران و ترکیه بانک مشترک تاسیس می‌کنند

(20)

رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و ترکیه با بیان اینکه مهمترین مشکل بازرگانان و هیات‌های اقتصادی ایران و ترکیه مسائل بانکی و انتقال پول است، گفت: بانک مشترک ایران و ترکیه توسط بخش خصوصی برای حل مشکلات انتقال پولی بین دو کشور ایجاد می‌شود.

سه شنبه 22 آبان 1397

رئیس اتاق بازرگانی تبریز: صادرات آذربایجان شرقی افزایش یافته است

(16)

رئیس اتاق بازرگانی تبریز با انتقاد از سرمایه فروشی در ماه های گذشته گفت: با افزایش نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی شاهد بودیم که برخی اقدام به سرمایه فروشی و صادرات کالا های اساسی مورد نیاز کشور می نمودند.

سه شنبه 22 آبان 1397

بیست و چهارمین همایش ملی توسعه صادرات غیر نفتی به صورت فراملی برگزار می شود

(27)

حسن زاده رئیس اتاق تبریز در نشست خبری بیست و چهارمین همایش ملی توسعه صادرات غیر نفتی یادآور شد: بنا به تدابیر اندیشیده شده از طرف مقامات کشوری و استانی و در راستای معرفی توانمندیهای کشور و استان بیست و چهارم همایش ملی توسعه صادرات غیر نفتی با محوریت نقش دیپلماسی اقتصادی در حمایت از کالاهای ایرانی، حضور در بازارهای جهانی و توسعه صادرات غیر نفتی با حضور فعالان اقتصادی داخلی و فعالانی از کشورهای؛ ترکیه، جمهوری آذربایجان، عراق و... به مدت دو روز در سی ام آبان تا یکم آذر ماه امسال درتبریز برگزار خواهد شد.

دوشنبه 21 آبان 1397

از سوی اتاق تبریز بررسی شد: راهکارهای بهبود رتبه ایران در شاخص جهانی «مجوز ساخت‌وساز»

(29)

پیرو برنامه اتاق ایران برای بهبود رتبه کشور در شاخص‌های گزارش Doing Business، اتاق تبریز که مسئول بررسی وضعیت ایران در شاخص مجوز ساخت‌وساز است، طی نشستی با حضور نایب‌رئیس اتاق ایران به ارائه نتایج حاصل از مطالعات صورت گرفته پرداخت. در گزارش این اتاق پیشنهادهایی برای ارتقای رتبه ایران در شاخص مورد نظر مطرح شد.

يکشنبه 20 آبان 1397

چهارمین نشست مجمع همکاری های بین بخشی ایران و ترکیه در محل اتاق تبریز برگز ار شد

(71)

چهارمین نشست مجمع همکاری های بین بخشی ایران و ترکیه نظام های جدید اقتصادی و بخش های راهبری با حضور دکتر انصاری معاون اقتصادی وزیر امور خارجه ایران ، دکتر شن سوی، رئیس مرکز مطالعات استراتژیک آسیایی ترکیه و سایر مقامات کشوری و استانی در محل اتاق تبریز برگزارشد.

دوشنبه 14 آبان 1397

جلسه بررسی مسائل و مشکلات بانکی فعالان اقتصادی استان در اتاق تبریز

(43)

جلسه بررسی مسائل و مشکلات بانکی فعالان اقتصادی و صنعتی استان به منظور ارائه به مسئولان کشوری و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در محل اتاق تبریز برگزار شد.

شنبه 12 آبان 1397

اتاق تبریز میزبان، میهمان ویژه ششمین جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی

(44)

دکتر فرشاد مومنی، استاد دانشگاه علامه طباطبایی رئیس موسسه دین و اقتصاد و صاحب نظر اقتصادی میهمان ویژه ششمین جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی در محل اتاق بازرگانی تبریز با فعالان اقتصادی و مدیران و احد های تولیدی و صنعتی دیدار نمود.

جمعه 11 آبان 1397

جلسه کمیسیون کشاورزی در خصوص توسعه فن آوری بهبود آب در حوزه دریاچه اورمیه

(47)

کمیسیون کشاورزی ، صنایع غذایی، آب و منابع طبیعی اتاق تبریز میزبان انجمن اتاق گفتمان آب بود.

دوشنبه 30 مهر 1397

گزارش و مصوبات چهل و پنجمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان آذربایجان شرقی با محوریت مشکلات مالیاتی و گمرکی

(81)

جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان با حضور معاونین محترم وزارت امور اقتصادی و دارایی(آقای دکتر تقوی نژاد ، رئیس محترم سازمان امورمالیاتی کشور و آقای مهندس فرود عسگری ، رئیس کل گمرک ایران ) و آقای دکتر پزشکیان ، نایب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و خانم دکتر آقاپور ، نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و استاندار محترم و سایر مسئولان استانی و نمایندگان تشکل های بخش خصوص در مورخ 97/7/25 در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز برگزار گردید .

پنجشنبه 26 مهر 1397