آرشیو

حضور هیات اقتصادی و تجاری اتاق تبریز در جمهوری چک

(10)

هیاتی اقتصادی و تجاری از اتاق بازرگانی تبریز در جمهوری چک حضور یافت و در راستای گسترش روابط دو جانبه با سفیر ایران در چک، با نائب رئیس و اعضای کنفدراسیون صنایع این کشور، اعضای اتاق بازرگانی چک و اعضای اتاق بازرگانی برنو دیدار و از نزدیک با ظرفیت های صنعتی و تجاری این کشور آشنا شدند.

سه شنبه 27 شهريور 1397

پیشنهادهای اجرایی کمیسیون صادرات و مدیریت واردات اتاق بازرگانی تبریز در چهل و سومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان آذربایجان شرقی

(7)

پیشنهادهای اجرایی کمیسیون صادرات و مدیریت واردات اتاق بازرگانی تبریز در چهل و سومین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان آذربایجان شرقی طرح و مورد بررسی قرار گرفت .

شنبه 24 شهريور 1397

نشست بررسی پیامدهای اجرای پیمان ارزی در اقتصاد استان و کشور در اتاق تبریز

(24)

کمیسیون صادرات و مدیریت واردات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز به منظور بررسی پیامد های بخش نامه پیمان سپاری ارزی که توسط دولت ابلاغ شده است را با حضور فعالان اقتصادی و صادر کنندگان استان مورد بررسی قرار داد.

چهارشنبه 21 شهريور 1397

جلسه هم اندیشی تنظیم بازار با حضور مدیر کل تعزیرات استان

(17)

به منظور تعامل بیشتر فعالان اقتصادی با مسئولان سازمان ها و نهادهای مربوطه در خصوص نحوه تنظیم بازار، جلسه ای با حضور یوزباشی مدیر کل تعزیرات استان، مدیران سازمان صنعت، معدن و تجارت، هیات رئیسه اتاق تبریز و فعالان اقتصادی استان در محل اتاق تبریز برگزار شد.

سه شنبه 20 شهريور 1397

برگزاری جلسه کمیسیون کشاورزی، صنایع غذایی، آب و منابع طبیعی اتاق تبریز

(17)

جلسه کمیسیون کشاورزی، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز با دستور جلسه ذیل:
1- تامین نهاده های دامی و زراعی در شرایط حاضر و برسی تغییرات قیمت نهاده ها
2- ارائه گزارش مصوبات دومین جلسه تخصصی تامین نهاده های دام و طیور در کمیسیون کشاورزی در خرداد 97
3- بررسی عملکرد قانون افزایش بهره وری در بخش کشاورزی
4- سایر موارد
برگزار گردید.

سه شنبه 20 شهريور 1397

برگزاری اولین کارگاه آموزشی دبیران اجرایی و کارشناسان شوراهای استانی گفتگوی دولت و بخش خصوصی منطقه شمالغرب در اتاق بازرگانی تبریز

(22)

با حضور مدیر پژوهش های حرفه ای کسب و کار و کارشناسان شورای گفتگوی دولت و بخش خضوصی مرکز، اولین کارگاه آموزشی دبیران اجرایی و کارشناسان شوراهای استانی گفتگوی دولت و بخش خصوصی شمالغرب کشور در محل اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد.

شنبه 17 شهريور 1397

رایزنی‌های بازرگانان ایران و جمهوری چک برای گسترش همکاری‌های تجاری

(16)

هیاتی متشکل از تجار و بازرگانان ایرانی در هفته جاری به جمهوری چک سفر کرده و در نشست‌های تجاری که توسط کنفدراسیون صنایع جمهوری چک ترتیب داده شده بود؛ شرکت نمودند.

جمعه 16 شهريور 1397

مراسم تجلیل و تکریم از دو شخصیت برجسته علمی و پزشکی پروفسور رحمان زاده و دکتر پرویزی

(34)

به همت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز، خانه توسعه آذربایجان و دانشگاه تبریز، دانشگاه علوم پزشکی تبریز و با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه تبریز و استاندار آذربایجان شرقی مراسم تجلیل و تکریم از دو شخصیت برجسته علمی و پزشکی پروفسور رحیم رحمان زاده و دکتر رضایت پرویزی برگزار شد.

سه شنبه 13 شهريور 1397

حضور اعضای هیئت مدیره آژانس توسعه شمال شرق آناتولی شرقی ترکیه در اتاق تبریز

(29)

اعضای هیات مدیره آژانس توسعه شمال شرق آناتولی شرقی به ریاست استاندار ارزروم در محل اتاق تبریز با هیئت رئیسه، اعضاء هئیت نمایندگان اتاق تبریز و فعالان اقتصادی استان دیدار و در خصوص گسترش روابط دوجانبه گفتگو نمودند.

يکشنبه 4 شهريور 1397

بیانیه اتاق ایران درباره پیوستن به گروه کاری اقدام مالی برای پول‌شویی (FATF)

(98)

اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در نشست امروز خود با صدور بیانیه‌ای بر ضرورت پیوستن ایران به گروه کاری اقدام مالی برای پول‌شویی (FATF) تاکید کردند.

يکشنبه 28 مرداد 1397