آرشیو

موافقت وزارت اقتصاد با عرضه نفت در بورس انرژی

(82)

وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به این که تمرکز بر بازار سرمایه، راه‌حل کاهش بنگاه‌داری بانک‌ها است، از موافقت این وزارتخانه با عرضه نفت در بورس انرژی خبر داد.

يکشنبه 18 تير 1396

دومین جلسه 96

(139)

دستور جلسه:
1-بررسی قانون تمرکز وزارت جهاد کشاورزی
2-بحث وبررسی در خصوص عدم رقابت پذیری محصولات صادراتی کشاورزی استان
3-بررسی نقاط ضعف وقوت وافزایش بهره وری کمی وکیفی محصولات کشاورزی به منظور توسعه صادرات
4-سایر موارد و پیشنهادات

شنبه 17 تير 1396

دوازدهمین جلسه کمیسیون کشاورزی، صنایع غذایی، آب، منابع طبیعی اتاق تبریز برگزار شد

(99)

به گزارش روابط عمومی اتاق تبریز علیرضا آقا بالایی رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تبریز با اشاره به دستور دوازدهمین جلسه کمیسیون گفت: در این جلسه طبق برنامه اعلام شده به اعضاء و کارشناسان دعوت شده به کمیسیون دستورات ...

پنجشنبه 15 تير 1396

حسن زاده : هدف جشنواره ملی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال ارج نهادن به تولید با کیفیت است

(76)

با هدف ارج نهادن به تولید با کیفیت و تجلیل از کارفرمایان، کار آفرینان ششمین جشنواره ملی اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال توسط اداره کل سازمان تامین اجتماعی استان و با همکاری اتاق بازرگانی تبریز در محل این اتاق برگزار شد.

چهارشنبه 14 تير 1396

رای دیوان عدالت اداری برای تسعیر ارز حاصل از صادرات ابلاغ شد

(102)

دیوان عدالت اداری رای خود در خصوص ابهامات مطرح شده در حوزه تسعیر ارز را، به منظور وحدت رویه در رسیدگی های مالیاتی اعلام کرد.

جمعه 9 تير 1396

نشست در مورد بررسی لایحه پیشنهادی هیات دولت در خصوص مالیات بر ارزش افزوده

(89)

به همت مرکز تحقیقات و بررسی های اقتصادی اتاق تبریز و اساتید اقتصاد دانشگاه های تبریز لایحه پیشنهادی هیات دولت در خصوص مالیات بر ارزش افزوده مورد بررسی قرار گرفت

پنجشنبه 8 تير 1396

دیدار هیات نمایندگان و هیات رئیسه اتاق با نماینده ولی فقیه در استان

(102)

هیات نمایندگان و هیات رئیسه اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز با نماینده ولی فقیه و امام جمعه تبریز حجه السلام و المسلمین آل هاشم دیدار و در خصوص وضعیت صنعتی، تجاری استان گزارشی را به معظم له ارائه نمودند.

پنجشنبه 8 تير 1396

کد‌ شناسه کالا در 5 گروه کالایی عملیاتی شده است

(201)

مدیرکل دفتر امور بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه کد شناسه کالا تاکنون در 5 گروه کالایی عملیاتی شده است، گفت: این کد تا پایان آبان ماه امسال در مورد لوازم خانگی هم اجباری و عملیاتی می‌شود.

شنبه 3 تير 1396

شرایط جدید تشریفات گمرکی واحدهای تولیدی

(75)

به نقل از خبرگزاری مهر، شرایط جدید تشریفات گمرکی برای واحدهای تولیدی معتبر بدون پرداخت حقوق ورودی و با نگهداری بخشی از کالا به عنوان وثیقه حقوق ورودی کالاهای ترخیصی اعلام شد.

پنجشنبه 1 تير 1396

دیدار سفیر جمهوری آذربایجان با رئیس و اعضاء هیات نمایندگان اتاق تبریز

(99)

به منظور گسترش روابط اقتصادی و تجاری دو کشور ایران و جمهوری آذربایجان سفیر این کشور با رئیس اتاق و برخی از اعضای هیات نمایندگان و فعالان اقتصادی و تجاری استان در محل اتاق تبریز دیدار و در خصوص گسترش همکاری های فی مابین گفتگو نمودند.

سه شنبه 30 خرداد 1396