نشست هماهنگی برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ در اتاق تبریز
نعمت زاده مدیر افتخاری رویداد تبریز 2018 از طرف رئیس جمهور در نشستی که با حضور استاندار، شهردارو مدیر کل ادارات استان و فعالان بخش خصوصی در اتاق تبریز برگزار شده بود اظهار داشت: رویداد تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال2018 یک مسئله خاص است که باید ساختار و سازمان مستقلی برای پیشبرد اهداف این رویداد تشکیل گردد و این ساختار می بایستی در مقیاس ملی و مردمی پیگیری و اداره شود. وی از رئیس اتاق بازرگانی تبریز خواست تا با ایجاد ستادی، ورود جدی بخش خصوصی در این رویداد جهانی را مهمیا نماید. مدیر افتخاری تبریز 2018 اظهار امیدواری کرد مشارکت و هم افزای همه بخش ها سبب شود که منافع بلند مدت این رویدا به مردم استان و کشور برگردد. وی در خصوص تاریخ حضور رئیس جمهور در تبریز به مناسبت 2018 خاطر نشان کرد: طبق برنامه اعلام شده از طرف دفتر رئیس جمهوری : آقای دکتر روحانی در پنجم اردیبهشت1397 در تبریز حضور خواهند یافت. تقویت خبر سانی در حوزه ملی و فراملی، افزیش تبلیغاتی محیطی در سایر استانهای کشور و کشورهای منطقه و جهان، طراحی پوستر در خصوص این رویداد به زبانهای مختلف، فعال شدن بیشتر ستاد 2018 تبریز، و تقسیم کار به منظور بهره برداری از توانمدیهای موجود در بخش های خصوصی و دولتی ، ایجاد تورهای مسافرتی به منظور معرفی مزیت های بی نظر استان و شهر تبریز (تورهای صنعتی، موزه، فرش ف کفش و...)، تخفیف ویژه برای مسافرینی که در 2018 در تبریز حضور می یابند، تشکیل اتاق خبر، افتتاح موزه فرش،گسترش پروازهای بین المللی در تبریز و... از پیشنهادات مدیر افتخاری تبریز 2018 بود.
سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری ترکیه در اتاق بازرگانی تبریز
محمد ابراهیم طاهریان فرد سفیر ایران در ترکیه به همراه هیاتی از مسئولان و کارشناسان سفارت ایران در آنکارا با فعالان اقتصادی، هیئت رئیسه ، هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز و مدیران کل ادارات استان آذربایجان شرقی دیدار و پیرامون مسائل تجاری دو کشور ایران و ترکیه گفتگو نمودند.
نشست سر کنسول‌ فدراسیون روسیه در رشت در اتاق تبریز
کنسانتین آلکسیف سر کنسول‌ روسیه در رشت در سفر به استان آذربایجان شرقی در نشستی با هیئت رئیسه و هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تبریز دیدار و در خصوص گسترش روابط تجاری ایران و روسیه گفتگو نمودند.
دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت استاندارد ISOO9001: 2015 توسط اتاق تبریز
نمایندگی انحصاری URS انگلستان در ایران (شرکت آرمان صنعت پادمیرا) مشاور مدیریت کیفیت به منظور عملیاتی نمودن سیستم مدیریت کیفیت استاندارد ISOO9001: 2015 بر پایه ارتقاء سطح رضایتمندی مشتری و ارائه خدمات منطبق با در نظر گرفتن شاخص های همچون: افزایش رضایت مندی مشتری، بهبود مستمر سازمان، تحویل به موقع خدمات به اعضاء، ارتقاء سطح علمی پرسنل از طریق مدیریت کارای منابع انسانی، کاهش خطا و دوباره کاری و... در اتاق تبریز از حدود سه ماه قبل شروع به پیاده سازی این استاندارد نمود و امروز با حضور تیم ممیزی به سرپرستی دکتر محبوبی سرممیز، مهندس احسانی مدیرعامل شرکت آرمان صنعت پادمیرا و دکتر امیرعلی فروع دینی مشاور، این ممیزی با موفقیت انجام گردید.
برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی و دستگاه‌های اجرایی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در آذربایجان‌شرقی با تشکل‌های بخش خصوصی
جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی و دستگاه‌های اجرایی تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در آذربایجان‌شرقی با تشکل‌های بخش خصوصی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز برگزار شد.

آخرین اخبار و اطلاعیه ها

نشست هماهنگی برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ در اتاق تبریز

چهارشنبه 2 اسفند 1396

سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری ترکیه در اتاق بازرگانی تبریز

چهارشنبه 25 بهمن 1396

نشست سر کنسول‌ فدراسیون روسیه در رشت در اتاق تبریز

چهارشنبه 25 بهمن 1396

دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت استاندارد ISOO9001: 2015 توسط اتاق تبریز

سه شنبه 24 بهمن 1396

برگزاری جلسه شورای هماهنگی مدیران استانی و دستگاه‌های اجرایی تابعه وزارت ...

پنجشنبه 19 بهمن 1396

کارگاه تخصصی کشاورزی و توسعه روستایی با حضور کارشناسان موسسه MARDI مالزی

دوشنبه 16 بهمن 1396

  تابلوی اعلانات

  تحلیل قوانین، مقررات و بخشنامه ها: نوع نگاه مجلس و دولت این است که هدفمندی حذف ن ...

  سه شنبه 10 بهمن 1396

  بخشنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص ضوابط اخذ مجوز ورود

  چهارشنبه 4 بهمن 1396

  مجوز مجلس به دولت برای بررسی حساب‌های بانکی

  چهارشنبه 4 بهمن 1396

  سپرده ‌گذاری دستگاه‌ ها در بانک ‌ها برای دریافت سود ممنوع شد

  پنجشنبه 28 دي 1396

  فهرست 75 قلم کالای خارجی ممنوعه واردات که دارای تولید مشابه داخلی است، به دستگاه ...

  پنجشنبه 28 دي 1396

  رشد 4.5 درصدی اقتصاد ایران در نیمه نخست 96

  چهارشنبه 27 دي 1396
    سخنرانی دکتر عبدالعلی زاده در بیست و سومین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی کشور-تبریز
    

   مراسم های سال